ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

ВАРТІСТЬ ВІДПРАВКИ НОВОЮ ПОШТОЮ

Вартість доставки від 35 грн (за тарифами поштової служби). У разі замовлення на суму більшу за 1000 грн - доставка до складу безкоштовна (за умови, що вага вантажу не перевищує фактично або об'ємно 10 кг. Якщо вага перевищує вказані параметри, то доставка здійснюється за рахунок клієнта).

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ УКРПОШТОЮ

Вартість доставки від 25 грн. У разі замовлення на суму більшу за 1000 грн - доставка безкоштовна (за умови, що вага вантажу не перевищує фактично або об"ємно 10 кг. Якщо вага перевищує вказані параметри, то доставка здійснюється за рахунок клієнта).

МІСЦЕ ДОСТАВКИ

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру, який зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ ЗАМОВЛЕННЯ

В разі доставки замовлення службами перевезення ви зможете оплатити замовлення готівкою при отриманні. При цьому поштові служби додатково візьмуть комісію за наложений платіж, яка у «Нової пошти» складає 35 грн + 2% від суми замовлення, «Укрпошти» - 6,50 грн + 1%.

ЧАС ДОСТАВКИ

КОЛИ МОЖЛИВА ДОСТАВКА

Коли можлива доставка?

Термін доставки – 1-3 дні.Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.Відправка замовлень виконується щодня з 13:00 до 20:00 години, в суботу з 10:00 до 14:00, у неділю доставки немає. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі.Увага! Замовлення необхідно забрати зі складу протягом 5 робочих днів з моменту прибуття. При отриманні товару ОБОВ'ЯЗКОВО перевіряйте його на видимі дефекти, які могли виникнути в процесі перевезення.

ГАМАНЕЦЬ ДЛЯ ОПЛАТИ

Оплата

Можливі способи оплати: Готівковий розрахунок. Оплата здійснюється готівкою в разі доставки замовлення службами перевезення, при цьому поштові служби додатково візьмуть комісію за наложений платіж, яка у «Нової пошти» складає 35 грн + 2% від суми замовлення, «Укрпошти» - 6,50 грн + 1%.Оплата через систему Інтернет-банкінгу Приват 24 або термінал i-Box (Приватбанк) При оплаті замовлення готівкою або з платіжної карти через термінал Приватбанку буде знята комісія за здійснення платежу - всього 1-3 грн (згідно тарифів банку).

посилка, розпакування

Повернення товару та коштів

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача». Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей і т.п .; товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки, збережені всі ярлики і заводське маркування. При оформленні повернення товару - доставка товару проводиться за рахунок покупця. Гроші за товар покупцеві повертаються відразу ж після отримання нами товару на склад.Увага! Просимо вас пам'ятати, що параметри і характеристики товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В момент доставки замовленого вами товару перевіряйте комплектність доставленого товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті.